top of page

Pay Tuition 

Group Lessons (Monthly Package)

$80.00
1
Save this product for later
Share this product with your friends

Group Lessons (Monthly Package)

Product Details

Group Lessons once a week!

Our group lessons are offered at an affordable monthly rate! We’re proud to provide this option, as we’ve found it’s the best way for students to build strong foundations, develop consistent practice habits, and grow in a supportive setting before transitioning into more intensive private lessons.

For the best results, we recommend pairing group lessons with Theory Classes—and always ask your teacher for their personalized recommendation!

bottom of page